Állásajánlat

Webfejlesztő

munkatársunkat keressük weboldal fejlesztési feladatok ellátására

FŐBB FELADATOK:

  • Fejlesztési feladatok elvégzése cégünk ügyfelei számára.
  • Weboldalak folyamatos karbantartása és továbbfejlesztése.
  • Fejlesztések dokumentálása, együttműködés a kollégákkal.

ÁLTALÁNOS ELVÁRÁSOK:

  • Programozási ismeretek: PHP, MySQL, HTML, CSS, JS (Angular), JQuery
  • Adatbázis tervezési, fejlesztési és tesztelései ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban és önállóan történő munkavégzés képessége
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Határidők megfelelő tervezése, betartása

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Responsive fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Alapvető SEO és Analytics ismeretek
  • Online marketing eszközök ismerete (Google webmester, Google Adwords, közösségi média eszközei)
  • Photoshop ismerete

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes, modern munkahelyi környezet
  • Érdekes és változatos, kreativitást igénylő feladatok
  • Lehetőség az új technológiák megismerésére és alkalmazására a gyakorlatban
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes jövedelem

AZ ÁLLÁS TÍPUSA:

  • Teljes munkaidős, állandó (távmunka nem lehetséges)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen

A fényképes magyar nyelvű önletrajzokat az info@tgweb.hu email címre várjuk.

Várjuk irodánkban